Calendari

« Mes Anterior Gener 2020 Mes Posterior »
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
    1
* GuixaGuixa

Hora: 20:00

a càrrec del Club Esportiu ses Paparres Al bar Can Jeroni

2
3
* TEATRETEATRE

Hora: 18:00

BAOBAB La Pera Llimonera Teatre (Barcelona)

4
* GuixaGuixa

Hora: 20:00

Guixa a càrrec dels Granots & Sopes A l’Espai 36 Servei de bar. Acte a benefici de l’Estel de Llevant

5
* Encàrrecs per als ReisEncàrrecs per als Reis

Hora: 10:00

Rebuda dels encàrrecs per als Reis A l’església Santa Maria de sa Coma De les 10.00 a les 12.30 h

* Encàrrecs per als ReisEncàrrecs per als Reis

Hora: 10:30

Rebuda dels encàrrecs per als Reis A ca s’Escaleta De les 10.30 a les 13.30 h

* Encarregar els regalsEncarregar els regals

Hora: 10:30

De les 10.30 a les 13.00 h Encarregar els regals de Reis A la Sagristia

* Arribada dels Reis d’OrientArribada dels Reis d’Orient

Hora: 18:00

Cavalcada i arribada dels reis d’Orient a la plaça de l’Església a adorar el betlem vivent, acompanyats per la Banda de Música de Sant Llorenç des Cardassar Sortida de la rotonda de l’Avinguda de les Palmeres El recorregut de la cavalcada serà: avinguda de les Palmeres – carrer Garballó – carrer Heura – plaça de l’Església A continuació, Ses Majestats adoraran el Betlem vivent i repartiran els regals A l’església Santa Maria de sa Coma Hi col·labora: associació de Veïns de sa Coma, Amipa i Gent Gran Punta de n’Amer

* Arribada dels Reis d’OrientArribada dels Reis d’Orient

Hora: 18:30

Arribada a Son Carrió dels Reis d’Orient acompanyats de Sa Xerebanda Acte seguit ses Majestats repartiran els regals dins l’església Ho organitza: associació de Veïnats

* Missa de ReisMissa de Reis

Hora: 19:00


* Partida dels Reis d’OrientPartida dels Reis d’Orient

Hora: 19:00

acompanyats per la banda de música de Sant Llorenç Recepció a l’Ajuntament, adoració i repartiment de regals a la plaça de l’Església Amb la col·laboració de l’Amipa i Joves

6
* Missa de ReisMissa de Reis

Hora: 11:00


* El Rei HerodesEl Rei Herodes

Hora: 12:00

Torna El Rei Herodes a Son Carrió Amb un vermut per als assistents Ho organitza: associació de Veïnats de Son Carrió Al poliesportiu de Son Carrió

7
8
9
* COMBAT DE PICATCOMBAT DE PICAT

Hora: 20:00


10
* TALLER ESPINAGADESTALLER ESPINAGADES

Hora: 19:00


* FREE SOUL DANCE CENTREFREE SOUL DANCE CENTRE

Hora: 19:30


11
* FIRÓ SANT ANTONIFIRÓ SANT ANTONI

Hora: 19:00


* FREE SOUL DANCE CENTREFREE SOUL DANCE CENTRE

Hora: 19:30


* ASSAIG GOIGS SANT ANTONIASSAIG GOIGS SANT ANTONI

Hora: 20:00


* TORRADA I XIMBOMBADATORRADA I XIMBOMBADA

Hora: 20:30


12
* TORRADA 3ª EDATTORRADA 3ª EDAT

Hora: 13:30


* REFRESC TONIS I TONINESREFRESC TONIS I TONINES

Hora: 16:00

APUNTAR-SE A LA DELEGACIÓ FINS DIA 10

* DIMONIADA I FOGUERÓDIMONIADA I FOGUERÓ

Hora: 18:00


* EXPOSICIÓEXPOSICIÓ

Hora: 19:00

DIMONIS DE VIDRE DE PERE IGNASI DE SA POBLA

13
* TALLER DE FLORS I MATATALLER DE FLORS I MATA

Hora: 18:00

A CÀRREC DE BÀRBARA RIERA

* CONFERÈNCIACONFERÈNCIA

Hora: 19:30

XERRADA "I LES DROGUER QUÈ?" 1ER PIS CA SES MONGES

* CONCURS GLOSACONCURS GLOSA

Hora: 20:00


14
* TALLER GLOSATTALLER GLOSAT

Hora: 12:00


15
* TEATRETEATRE

Hora: 11:00

EL BACINER GROS

* FOGUERÓ I TORRADA APIMAFOGUERÓ I TORRADA APIMA

Hora: 13:00

AL POLIESPORTIU

* CONCURS LLANGONISSESCONCURS LLANGONISSES

Hora: 20:00


16
* BERENAR SANTANTONIERBERENAR SANTANTONIER

Hora: 8:30

AL BAR NOU

* SORTIDA DIMONISSORTIDA DIMONIS

Hora: 9:00


* PRIMER BALL DE DIMONISPRIMER BALL DE DIMONIS

Hora: 10:30


* FOGUERÓ ESCOLAFOGUERÓ ESCOLA

Hora: 11:00


* SORTIDA DIMONISSORTIDA DIMONIS

Hora: 17:00


* SA CONVIDADASA CONVIDADA

Hora: 18:30


* SORTIDA DIMONISSORTIDA DIMONIS

Hora: 19:15


* ARGUMENT I GOIGSARGUMENT I GOIGS

Hora: 19:30


* SORTIDA DIMONISSORTIDA DIMONIS

Hora: 20:00


* FOGUERÓ POPULARFOGUERÓ POPULAR

Hora: 20:00

GRANOTS I SOPES

* ENCESA FOGUERONSENCESA FOGUERONS

Hora: 20:00


* TORRADA A LA PLAÇATORRADA A LA PLAÇA

Hora: 22:00


17
* MISSA DE SANT ANTONIMISSA DE SANT ANTONI

Hora: 10:30


* BENEÏDESBENEÏDES

Hora: 11:00

CONCENTRACIÓ A LES 10,30H

* DARRER BALL DIMONISDARRER BALL DIMONIS

Hora: 12:00


* BENEÏDESBENEÏDES

Hora: 15:30


* BALL DE BOTBALL DE BOT

Hora: 18:00


* MISSA DE SANT ANTONIMISSA DE SANT ANTONI

Hora: 19:00


* BALLADA I TORRADABALLADA I TORRADA

Hora: 19:30


18
* TORRADA 3ª EDATTORRADA 3ª EDAT

Hora: 14:00


19
* MISSA DE SANT ANTONIMISSA DE SANT ANTONI

Hora: 10:00


* CANT GOIGSCANT GOIGS

Hora: 10:30


* BENEÏDESBENEÏDES

Hora: 11:00


* SORTIDA DIMONISSORTIDA DIMONIS

Hora: 18:30


* MERCADET DIMONISMERCADET DIMONIS

Hora: 19:00

BALLADA FOGUERÓ I TORRADA

20
21
22
23
24
25
* MÀGIAMÀGIA

Hora: 18:00

MÀGIA Amb el Gran Cassanyes

* DIMONIADADIMONIADA

Hora: 19:30


26
27
28
29
30
31
   
Clau de la categoria
 Cala Millor
 Espai36
 General
 S\'Illot
 Sa Coma
 Sa Màniga
 Sant Llorenç
 Son Carrió

AVUI:

PREST:

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informació del vostre comentari és processada